Startlijst 14e Kameleonrace 2019

StartTijd StartNr Sloep N Klasse Ploeg Thuishaven
12:00:00 1 Eucalypta 6D D-2 De Bildtstars Ouwe Syl
12:00:00 2 Danser 6D D-1 Okke Hel-Danser Harlingen
12:01:00 3 Onvervaard 6D D-1 RV Tille Harlingen
12:01:00 4 Zusje 6D D-H Gia Zusje Rutten
12:02:00 5 Poolzee 8D D-H Ruige M8 Hoogmade
12:02:00 6 Naruthi 8D D-1 Gooische Bluf Naarden
12:03:00 7 Skomskowster 6D D-1 De Aldegeaster Skomskowsters Oudega SWF
12:03:00 8 Mare Australis 8D D-H Zuyderzeeroeiers Tollebeek
12:04:00 9 Bartix 8D D-1 De Galliers Harlingen
12:04:00 10 Oksewiel II 8D D-1 Den Bealch Terherne
12:05:00 11 Hjoed 'n Makkie 2 8D D-2 SRV Hjoed 'n Makkie Franeker
12:05:00 12 Brûzer 6D D-1 Roeiteam Brûzer Workum
12:06:00 13 Gia Light 8D D-H Gia Light Rutten
12:06:00 14 Doordrijver 10D D-H Roeiploeg Utrecht Utrecht
12:07:00 15 Jan van den Berg 8D D-1 Ver. Roeiploeg Urk Urk
12:07:00 16 Dolle Heks 6D D-1 KannietHeX& Akkrum/Nes
12:08:00 17 de lytse bear 8D D-H de stamgasten joure
12:08:00 18 Vrouwe Geertruida 8D D-H Dames Woelwater Sneek
12:09:00 19 Egbert Wagenborg 8D D-H WBS-Wagenborg West-Terschelling
12:09:00 20 Oihonna 8D D-1 Sloeproeiers Groningen Groningen
12:10:00 21 Mata hari 8D D-H Mata hari Leeuwarden
12:10:00 22 Pulp fiction 8D D-H De IJsselmeerminnen Makkum
12:11:00 23 Trewes 3 8D D-H Trewes 3 Aldeboarn
12:11:00 24 WetterWrotter 8D D-H WetterSpetters Grou
12:12:00 25 Barones van Ghent 8D D-H Baronessen van Naarden Naarden
12:12:00 26 Steenbok 8D D-H Skarrefammen St Niek
12:13:00 27 Sir Lancelot Skynner 8D D-2 Lancelot Ladies Harlingen
12:13:00 28 De Mac 8D D-H De Mac Harderwijk
12:14:00 29 Sterke Sietze 8H H-1 Okke Hel-Sterke Sietze Harlingen
12:14:00 30 Splitcase 8H H-2 De Slappe Peddels Beverwijk
12:15:00 31 van Ommeren 8H H-1 np Sloeproeien Maastricht Maastricht
12:15:00 32 Labora stulti 8H H-2 De heren van almere Almere
12:16:00 33 Tobbe 6H H-1 Okke Hel- Kromme Dick Harlingen
12:16:00 34 Dorus Rijkers 8H H-2 Doorstoters Haarlem
12:17:00 35 De Onrust 8H H-2 Quo Vadis Zaandam
12:17:00 36 Murk 6H H-H Super Sorry Naarden
12:18:00 37 De Wetterfretter 8H H-1 GRSV Grou
12:18:00 38 Polyester 8H H-H Westeinder Sloeproei Team Aalsmeer
12:19:00 39 t Haakie 8H H-1 CVV Vletterlieden IJmuiden
12:19:00 40 Schokland 8H H-2 Zuyderzee roeiers Tollebeek
12:20:00 41 Serdon 8H H-H Rietroeiers Emmeloord
12:20:00 42 haal an antje 8H H-2 claas sipkes hollum
12:21:00 43 Sloepweesje 8H H-H Sloepweesje Hoogmade
12:21:00 44 Oksewiel I 8H H-1 Den Bealch Terherne
12:22:00 45 Zeeotter II 8H H-1 Greate Pier Franeker
12:22:00 46 SKOMSKOWER 8H H-H SKOMSKOWERS Oudega swf
12:23:00 47 Trewes 1 8H H-1 Trewes 1 Aldeboarn
12:23:00 48 t Oude Dock 10H H-2 't Oude Dock Amsterdam
12:24:00 49 Trewes 2 8H H-H Trewes 2 Aldeboarn
12:24:00 50 Onversaagd 8H H-1 RV Tille Harlingen
12:25:00 51 Okke 10H H-H Okke Hel-Okke Harlingen
12:25:00 52 Toverbal 8H H-1 Norderboys Sexbierum
12:26:00 53 Grutte Bear 8H H-H De Stamgasten Joure
12:26:00 54 Beluga 6H H-1 Heren Woelwater Sneek
12:27:00 55 NWH Salland 8H H-2 Zwartewater Roeiers Zwartsluis
12:27:00 56 Stokvisvaarder 8H H-1 Tyr Deventer
12:28:00 57 Magna Frisia 8H H-1 Ame Gijs Hindeloopen
12:28:00 58 Bergenvaarder 8H H-H Freya Deventer
12:29:00 59 Pollux 12H H-2 ARZV Phanta Rhei Den Helder
12:29:00 60 Aludux 8H H-1 sloeproeivereniging delfzijl Delfzijl
12:30:00 61 t Pulletje 8H H-H 't Pulletje Katwijk
12:30:00 62 Hjoed 'n Makkie 5,1% 6H H-H SRV Hjoed 'n Makkie Franeker
12:31:00 63 Razende Snol 8H H-H GIA Rutten
12:31:00 64 Gone but not forgotten 8H H-2 Dutch Marines Rowing Challenge Culemborg
12:32:00 65 Twirre 8H H-H RV Makkum Makkum
12:32:00 66 Orkaan 8H H-H De Heeren XIV Muiden
12:33:00 67 Het Witte Schuim 8H H-2 Het Laatste Rukje (HLR) Amsterdam
12:33:00 68 Evert Deddes 8H H-H Roeiteam - STC Rotterdam
12:34:00 69 Voorbijganger 8H H-2 Kaag Heren 1 Warmond
12:34:00 70 Gouteyck 12H H-H WBS-Mammoet West-Terschelling
12:35:00 71 Freonskip 8H H-1 Túnus Deinum
12:35:00 72 Snurk 8H H-1 Okke Hel-Snurk Harlingen
12:36:00 73 Mercator 8H H-1 Roeiteam - STC Rotterdam
12:36:00 74 Azorean High 8H H-H Ferox Katwijk
12:37:00 75 Moby Dick 12H H-1 Ver. Roeiploeg Urk Urk

 

 

 

 

kameleonsloeproeirace 15 04

© 2019 Kameleon Race Sloeproeiwedstrijd Friesland